Переглядів: 3575

Третій дитячий майданчик встановлено в с.Новоселівка Сватівського району

Над встановленням дитячого майданчика мешканці с. Новоселівка працювали з гарним настроєм, а поруч бігало  багато дітей які, теж допомагали доросли збирати каміння та сміття. Треба сказати що на цей майданчик було більш всього затрачено власної праці мешканцями села, тому що майданчик розташовано на місці де був зруйнований дім. Кілька тижнів до встановлення обладнання вони збирали цеглини, зарівнювали ями та завозили пісок. Звісно після встановлення яскравих каруселей та лавочок звичайне місце перетворилась казковий майданчик. Але під керівництвом сільського голови роботи по благоустрою території будуть ще продовжені, але діти вже задоволені що в них я гарний новий майданчик, де вони зможуть розважатись.

27.07.2011 року вже було встановлено два майданчика в с.Коломийчиха Сватівського району та с. Бориково Антрацитівського району.  Для встановлення третього майданчику 11.08.2011 року, було організовано виїзд групи у складі директора ГО «Агентства стійкого розвитку Луганського регіону» (Ганна Дороженко), інженера партнерської будівельної компанії «Укртермодом» (Юрій Алексіков) та Веб-дизайнера ГО АСР (Артем Дубовик).

Дякуємо за допомогу в реалізації проекту нашім партнерам  - Куземівський сільський раді та ГО «Теремок» с. Куземівка, Сватівського району.

Нагадуємо, що 15.07.11 за рішенням комісії Конкурсу Проекту «Покращення умов виховання та фізичного розвитку дітей через облаштування сільських дитячих майданчиків», який виконується ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» на умовах спів фінансування при підтримці консульства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, для встановлення дитячих майданчиків із загальним доступом сільських дітей були відібрані населені пункти та партнерські організації:

  • сільрада та ГО «ВЕКТОР» с. Бобрикове Антрацитівського району;
  • сільрада та ГО «ДЖЕРЕЛО-2009» с.Коломийчиха Сватівського району,
  • сільрада та ГО «ТЕРЕМОК». с.Новоселівське Сватівського району

Урочисте відкриття дитячих майданчиків разом із відвіданням вищевказаних сільських громад представниками Генерального Консульства Федеративної Республіки Германії заплановано на середину вересня поточного року. На відкриття також запрошені представники німецького проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг. Луганська область»  та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Луганській області, бо як щоб не вони, то й не було б цього проекту у Агентства а дитячих майданчиках в трьох селах Луганщини. Бо саме на День Європи, який було організовано Агентством в сквері ВЛКСМ м.Луганськ в травні п.р. були запрошені найкращі та активні села-партнери Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», щоб представити свої громадські досягнення в напрямках розвитку власних територій. Та саме на Дні Європи сільськими проблемами та досягненнями зацікавились представники присутнього тут в якості учасника та партнера німецького Проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг. Луганська область» та надали рекомендації  Генеральному Консульству Федеративної Республіки Германії в м.Донецьк щодо підтримки проекту Агентства під назвою «Покращення умов виховання та фізичного розвитку дітей через облаштування сільських дитячих майданчиків», завдяки реалізації якого тепер в 3-х селах є красиві нові дитячі майданчики.

Ця історія ще раз доказує правдивість існуючого в якості лозунгу ствердження в Агентстві «В партнерстві – сила!». А правильні комунікації, піар та участь в різноманітних заходах партнерів тільки підсилює їх спроможність творити добрі справи разом.

Прес-служба АСР

Яндекс.Метрика