• Головна
  • Новини
  • Починаємо впроваджувати проект “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг”
×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/openjH/open.lg.ua/images/news_2016/06/2016-06-19
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news_2016/06/2016-06-19
Переглядів: 1125

Тренінгу на тему: «Євроінтеграція: про що варто знати журналістам?»

2016 06 19 0116 та 17 червня 2016 року представників ГО "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" запросив проект "Сильніші разом" Представництва Європейського Союзу в Україні для проведення для журналістів міста Сєвєродонецьк та Луганської області тренінгу на тему: «Євроінтеграція: про що варто знати журналістам?».

Навчальний тренінг проходив два дні. Перший день тренінгу був присвячений проектам ЄС які стосуються розмінування і реабілітації людей, які отримали травми через війну в Україні. Також було проведено обговореня теми енергоефективності як елементу евроінтеграції.

Доповідачами, у цей день, виступили представники від DRC (Данська рада у справах біженців), британської організації The HALO Trust, а також Раян Гріст, представник британської організації International Alert та Дмитро Науменко, експерт проекту «Сильніші разом».

Другий день тренінгу був присвячений питанням відносин між ЄС та Україною в контексті сучасної політичної ситуації в Україні, впливу євроінтеграції на ключові сектори життя України, децентралізації та реформі сфери місцевого самоврядування, а також діяльність проектів ЄС та громадських ініціатив у Луганській області.

У другий день з доповідями виступилили представники ГО «Агентства стійкого розвитку Луганського регіону» на тему: «Проекти Європейського інвестиційного банку в Луганській області» та провели презентацію проекту «Пілотування Плану Соціального Менеджменту і Плану Залучення Зацікавлених сторін на обє’ктах Надзвичайної Кредитної програми Європейського Інвестиційного Банку Луганської області та зокрема м. Сєвєродонецьк» який здійснюється в рамках ширшого проекту Експертної підтримки Надзвичайної програми для відновлення України, виконавцем, якого виступає Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Іншими доповідачами у цей день виступили: Володимир Єрмоленко, доктор політичних студій (Франція), директор європейських проектів ГО "Інтерньюз-Україна", журналіст Громадського ТБ; Володимир Феськов, експерт ГО «Інститут політичної освіти та Петро Лазарчук, ГО «Західноукраїнський ресурсний центр».

За результатами дводенного тренування, учасники отримали додаткові знання та навички для більш коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв'язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні.

Прес-служба АСР

{gallery}news_2016/06/2016-06-19:::0:0{/gallery}

 

 

Яндекс.Метрика