• Головна
  • Новини
  • Координаційна рада має стати публічним майданчиком для вирішення в форматі діалогу складних питань щодо реалізації Надзвичайної кредитної програми
×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/openjH/open.lg.ua/images/news_2016/07/2016-07-30
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news_2016/07/2016-07-30
Переглядів: 1330

Продовження навчального візиту на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць»

2016 07 30 03З 25 по 28 липня 2016 року у м. Луцьк завдяки ПРООН пройшов навчальний візит на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць» за участю представників ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», органів місцевої та регіональної влади Луганської та Донецької областей.

Перший день навчального візиту був присвячений зустрічам із представниками влади та Центру надання адміністративних послуг м. Луцьк. Під час зустрічі заступник голови Волинської обласної адміністрації Світлана Машковець окреслила основні напрями роботи з розвитку регіону. Також було зазначено, що основні грантові проекти в регіоні на сьогодні є з партнерами із Білорусії та Польщі. Були визначені певні складнощі при реформуванні медичних закладів та закладів освіти. Проте основним меседжем першого заступника голови Волинської ОДА був заклик до активізації участі в міжнародних проектах, оскільки це є основною рушійною інвестиційною силою розвитку регіону. Також пані Світлана виявила готовність бути комутатором з інновацій між західним та східним регіонами.

Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьк (ЦНАП) зустрів робочу делегацію в активному робочому форматі – можна було побачити безпосередньо прийом та обслуговування громадян. Відкритий у липні 2015 року за рахунок бюджету Міської ради та коштів ЄС, даний ЦНАП на сьогодні надає 304 послуги. Учасники візиту мали змогу познайомитись із системою надання публічних послуг та організацією його роботи. Процес є максимально автоматизованим, що дає змогу оперативніше та ефективніше обслуговувати громадян. Також учасники поспілкувались з Оксаною Салій, заступником директора ЦНАП у м. Луцьк.

Другий день був присвячений візитам до потужних підприємств у м. Луцьк. Учасники навчального візиту відвідали підприємство «Модерн-Експо», де ознайомились з успішним досвідом в сфері виробництва обладнання «під ключ» для різних сфер діяльності – від складського до торгівельного та холодильного обладнання для великих національних та транснаціональних корпорацій.

Також під час візиту на підприємство «СКФ-Україна» учасники мали змогу відвідати виробничі цехи у дії та поспілкуватись безпосередньо з генеральним директором Володимиром Цибульським. «СКФ-Україна», що входить в корпорацію СКФ, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство є основним постачальником підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД. Обговорення динаміки розвитку підприємство свідчить про економічне зростання показників діяльності після приєднання підприємства до Групи «СКФ».

Дані підприємства показують успішний досвід роботи із залучення інвестиційних коштів.

Третій день візиту був присвячений відвідуванню асоціації ОСББ «Лучани», де Голова асоціації здійснює активну роботу із залучення коштів для створення комфортних умов життя власників квартир, що має позитивний вплив на покращення міста в цілому. Так завдяки залученим коштам будинки обладнуються тепловими пунктами, що дає змогу значно зменшувати комунальні витрати для споживачів. Також проводиться зовнішнє утеплення та покращення прибудинкової території.

Також у третій день учасники відвідали місто Остолуг, де громада проводить активну роботу з оптимізації навчальних закладів, та за рахунок об’єднання бюджетів має змогу розвивати свої населені пункти. Також було відвідане село Зимне. Голова громади здійснює активну роботу по залученню коштів від партнерів, активно співпрацює з партнерами з Польщі. За рахунок коштів канадських партнерів створено ЦНАП, який на сьогодні надає 87 послуг, обладнаний сучасною технікою.

У останній, четвертий день навчання, учасники завітали до голови Милинської громади, яка є прикладом втіленням в життя грантових проектів. За рахунок залучених коштів було повністю реконструйовано та обладнано необхідними меблями технікою та розважальними засобами будинок культури, а також на утворені зайві кошти під час реалізації проекту встановлено вітровий генератор на соняшних панелях.

В ході навчального візиту до Луцька учасники отримали нові знання та ознайомились з успішним практичним досвідом впровадження інвестиційних проектів, залученням міжнародної фінансової та технічної допомоги, розвитку бізнесу, створення та діяльності центрів надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, що навчальний візит проводився в рамках Проекту ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу».

Прес-служба АСР

{gallery}news_2016/07/2016-07-30:::0:0{/gallery}

 

 

Яндекс.Метрика