• Головна
  • Новини
  • Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу – рух регіонів на шляху до європейського економічного простору
Переглядів: 636

Робоча зустріч з регіональними партнерами проекту Експертної підтримки Надзвичайної кредитної програми з відновлення Країни

2 лютого представники ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» взяли участь у робочій зустрічі з регіональними партнерами проекту Експертної підтримки Надзвичайної кредитної програми з відновлення Країни, яка відбулася в офісі Східного регіонального представництва міжнародного фонду «Відродження» відбулася робоча зустріч з регіональними партнерами проекту Експертної підтримки Надзвичайної кредитної програми з відновлення Країни. Під час робочої зустрічі було обговорено наступні питання: планування подальшої роботи після відновлення проекту, хід реалізації проекту у Харківській, Донецькій та Луганській областях, стан відбору проектів другого траншу програми, ситуацію з внутрішньо переміщеними особами у відповідних регіонах, тощо.
У ході обговорення ключовими були теми, пов’язані з реалізацією Плану залучення зацікавлених сторін та Плану соціального менеджменту.

Вони були розроблені як інструмент розбудови спроможності органів влади, місцевого самоврядування, комунальних підприємств та громад. Їх виконання дозволить включити процеси залучення зацікавлених сторін до впровадження проектів, сприятиме їх прозорості, підзвітності виконавців та розбудові довіри у громадах.
Особлива увага, під час зустрічі, приділили питанням проведення соціальних досліджень, комунікаційним заходам та тренінговим програмам, залученню зацікавлених сторін, формуванню Ради проекту та забезпеченню роботи Механізму скарг та пропозицій.

 

 

 

Яндекс.Метрика