• Головна
  • Новини
  • Агентство стійкого розвитку Луганського регіону взяло участь у Підсумкова конференція «Підвищення якості муніципальних послуг та менеджменту в контексті об’єднання та співробітництва територіальних громад»
×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/openjH/open.lg.ua/images/news_2017/2017-11-27/01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news_2017/2017-11-27/01
Переглядів: 885

Пишаємось нашими експертами, що отримують подякі від донорів

2017 11 27 0120 жовтня 2017 року у м. Дніпро відбулась заключна конференція проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні». Проект, загальний бюджет якого складає 672.358 євро, реалізовується з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 агентствами з управління грантами VNG International та PAX, та фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Головною метою проекту було відновлення довіри населення до місцевих органів влади, підвищення рівня соціальної згуртованості серед різних ідеологічних груп та запровадження плідної співпраці між органами влади та місцевим самоврядуванням в рамках децентралізації, що набирає «позитивних оборотів» в Україні. Реалізація проекту проходить у п’яти містах Східної України, а саме: Святогірськ, Слов’янськ, Покровськ, Ізюм, Першотравенськ, Павлоград. Грантоотримувачі з кожного міста мали можливість презентувати результати своїх проектів та підвести підсумки.

Агентство стійкого розвитку Луганського регіону забезпечувало проведення фінансового моніторингу проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні». На заключній конференції експертом АСР були підведені підсумки із фінансовими показниками по кожному із міст у вигляді презентації.

У завершальній частині конференції експерту АСР була вручена урочиста подяка «За внесок в успішну реалізацію проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні» Сінтією Депонт, - керівником програм в Україні.

{gallery}news_2017/2017-11-27/01:::0:0{/gallery}

 

 

Яндекс.Метрика