• Головна
  • Новини
  • Поточний стан реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на об’єктах Луганської області та м. Сєвєродонецька
Переглядів: 541

Агентство стійкого розвитку Луганського регіону взяло участь у Підсумкова конференція «Підвищення якості муніципальних послуг та менеджменту в контексті об’єднання та співробітництва територіальних громад»

2017 11 27 07Представники Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та громад-партнерів, Чмирівської та Троїцької ОТГ взяли участь у підсумковій конференціЇ «Підвищення якості муніципальних послуг та менеджменту в контексті об’єднання та співробітництва територіальних громад», яка була організована в рамках реалізації Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» БФ “Творчий центр ТЦК” 20 листопада в місті Києві.

В рамках зазначеної вище програми в Україні реалізовувались проекти по трьом напрямкам: «Посилення спроможності об’єднаних територіальних громад в наданні соціальних послуг», «Впровадження сучасних інструментів муніципального менеджменту в нових ОТГ» та «Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в населених пунктах на умовах міжмуніципального співробітництва».

Саме в реалізації проекту «Посилення спроможності об’єднаних територіальних громад в наданні соціальних послуг», загальний бюджет якого складає 2 266 000 грн, і приймало участь Агентство стійкого розвитку Луганського регіону, за сприяння якого на територіях Троїцької та Чмирівської об’єднаних територіальних громад було розроблено і в подальшому затверджено рішеннями відповідних рад Програму з надання соціальних послуг. Також, Чмирівській та Троїцькій громаді було передано обладнання та облаштовані робочі місця соціального працівника. Усе це – за фінансової підтримки Ради Європи та організаційної підтримки БФ «Творчий Центр ТЦК».

Слід зазначити, що подібні проекти позитивно впливають на курс децентралізації, якого тримається і Луганська область. Агентство стійкого розвитку покладає надію на подальшу успішну реалізацію подібних проектів в інших громадах та сприятиме зміцненню потенціалу кожної ОТГ нашого краю!

 

 

Яндекс.Метрика