• Головна
  • Новини
  • Чергова обласна Робоча група з координації Субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвчиайна кредитна Програма для відновлення України»
Переглядів: 904

Чергова обласна Робоча група з координації Субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвчиайна кредитна Програма для відновлення України»

АСР є членом робочої групи з координації Субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвчиайна кредитна Програма для відновлення України», що функціонує при Луганській обласній адміністрації. Цього разу члени робочої групи зберуться 19 грудня 2017 в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації (Данієляна Вадима Романовича) та в режимі он-лайн (Skype) з кінцевими бенефіціарами обговорять питання стану реалізації проектів та проведення коригування проектної документації. Нагадаємо, що визначені проекти 1 пулу та 2-го пулу, затверджені постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичаної кредитної програми для відновлення України» від 25.11.2015 № 1068 (зі змінами). Для довідок щодо реалізації Проекту «Надзвчиайна кредитна Програма для відновлення України» можна звертатися за телефонами для довідок: (050) 934-67-78 (Алфімова Світлана Анатоліївна) та з питань технічного супроводу звертатися за тел.: (06452)2-33-07 (Килимник Федір Ігоревич).

Як звісно, Агентство стійкого розвитку Луганського регіону за фінансової підтримки Фонду «Відродження» в рамках Програми раннього відновлення виконує пілотування плану соціального менеджменту і плану залучення зацікавлених сторін в м. Сєвєродонецьк та ініцюювало координацію роботи цього процесу через відповідну міську робочу групу з залученням місцевих громадських орагніазцій до цього процесу. Але, як звісно, положення про робочу групу поки не затверджено місцевою владою через рідкі засідання виконкому, рішенням якого цей документ має бути затверджений.

 

 

Яндекс.Метрика