• Головна
  • Новини
  • Експерти Агентства стійкого розвитку Луганського регіону провели тренінг з фандрайзингу та бюджетного законодавства для реалізації проектів розвитку для представників Новоайдарської громади
Переглядів: 1051

Експерти Агентства стійкого розвитку Луганського регіону провели тренінг з фандрайзингу та бюджетного законодавства для реалізації проектів розвитку для представників Новоайдарської громади

2017 12 26 03Експерти Агентства стійкого розвитку Луганського регіону провели тренінг з фандрайзингу та бюджетного законодавства для реалізації проектів розвитку для представників Новоайдарської громади, який пройшов в рамках реалізації проекту «Підвищення ролі громадян та організацій громад в процесах прийняття рішень органами влади через впровадження адвокасі кампаній», який реалізується за підтримки ПРООН.

18 грудня 2017 року у приміщенні Новоайдарської районної державної адміністрації представники громадськості взяли участь у тренінгу «Фандрайзинг та бюджетне законодавство для реалізації проектів розвитку». Загальна кількість учасників склала близько двадцяти осіб, серед яких були представники громадських організацій, ОСББ, місцевої преси, депутатського корпусу та райдержадміністрації.

Під час тренінгу учасники розібрали основні поняття щодо «фандрейзингу», загальні підходи до пошуку фінансів для реалізації проектів, програм та Стратегій. Значної уваги експерти приділили основним правилам роботи з донорами та аналізу поточних конкурсів для пошуку фінансування проектів.

У якості практичної вправи учасники тренінгу розробили фандрейзингові кампанії для проектів, запропонованими представниками громадськості, а саме «Реконструкція спортивного майданчика як осередку здорового способу життя громади» та «Облаштування зупинок шкільних автобусів як запоруки безпеки школярів». Також за допомогою рольових ігор та практичних завдань навчилися визначати власні потреби, планувати фандрайзингові стратегії для своїх організацій та поговорили про звітність, прозорість, відкритість, публічність та комунікацію щодо фандрайзингу організації. Також учасники дізналися про особливу роль мотивації у здійсненні фандрайзингових кампаній.

В ході тренінгу присутні систематизували свої знання щодо видів ресурсів, потенційних джерел фінансування та механізмів роботи з ними, розвинули навички професійного звернення до різних категорій благодійників та донорів, та мають наміри тепер застосовувати різні інструменти фандрейзингу в своїй діяльності.

Для багатьох учасників інформація була абсолютно новою, але від того не менш затребуваною. Спілкування та здобуті практичні навички переконали багатьох потенційних грантерів, що отримати фінансування або іншу грантову допомогу є цілком реальним за наявності цікавої ідеї і виконання низки правил щодо її реалізації.

Відгуки учасників свідчили, що цей тренінг вкрай важливий, та висловлювали свою подяку на адресу експертів АСР. Єдиним зауваженням стало те, що протягом одноденного тренінгу багато корисної інформації залишається не розглянутою.

 

 

Яндекс.Метрика