• Головна
  • Новини
  • Чергова обласна Робоча група з координації Субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвчиайна кредитна Програма для відновлення України»
Переглядів: 915

Відбувся круглий стіл присвячений удосконаленню організації шкільного харчування в загальноосвітніх учбових закладах м. Сєвєродонецька

2018 01 1511 січня 2018 року в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбувся круглий стіл присвячений удосконаленню організації шкільного харчування в загальноосвітніх учбових закладах міста Сєвєродонецька. Метою заходу була мобілізація громади Сєвєродонецька заради вирішення питання по забезпеченню школярів міста раціональним, якісним та безпечним харчуванням. В обговоренні питання брали участь: керівництво КП «Комбінат шкільного харчування», депутати, батьківська спільнота, представники ресторанного бізнесу, журналісти. Наш юрисконсульт АСР також відвідав цей захід. До участі в круглому столі також були запрошені представники керівного складу Сєвєродонецької міської ради, відділу освіти та відділу фінансів але жоден з них захід так і не відвідав. Слідзазначити, що це ускладнює та уповільнює вирішення труднощів пов’язаних з організацією шкільного харчування. За результатами обговорення, учасниками були запропоновані варіанти виходу із ситуації шляхом складання проектів рішення: про збільшення ціни харчування, про збільшення статутного капіталу КП «Комбінат шкільного харчування», про отримання коду КП «Комбінат шкільного харчування» із Єдиного державного реєстру та подальшим розглядом цим проектів на позачерговій сесії ради депутатів м. Сєвєродонецька.

Ще одне проблемне питання стосовно організації якісного і повноцінного харчування у дошкільних навчальних закладах було запропоновано до розгляду юрисконсультом АСР Луганської області, бо ми вже мали змогу розбиратися з аналогічним питанням щодо харчування в місцевому дитячому садку. Організатори круглого столу зацікавилися наданою АСР інформацією та підтвердили можливість подальшої співпраці в цьому напрямку.

 

 

Яндекс.Метрика