• Головна
  • Новини
  • Розрахунок Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу та дослідження тенденцій економічного розвитку областей
Переглядів: 542

Відбулися перемовини з партнерами щодо молодіжного обміну «DigiDialogue in Multicultural Communities»

2018 10 05 01З 11 по 14 вересня 2018 року в мальовничому місті Діліжан, Вірменія проходив підготовчий візит до міжнародного молодіжного обміну «DigiDialogue in Multicultural Communities» у рамках програми Erasmus+.

Метою обміну є заохотити молодих людей з різних країн Європи до розвитку їхніх навичок міжнародної комунікації та вирішення проблем міграції в Європі та за її межами за допомогою цифрових ЗМІ.

Партнером проекту з України виступає громадська організація «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону».

Сам обмін відбудеться в жовтні, а поки лідери національних команд з України, Вірменії, Грузії, Естонії та Німеччини зібралися для того, щоб познайомитися ближче, поділитися досвідом у проведенні міжнародних проектів та обговорити програму майбутнього обміну.

Під час попереднього візиту лідери країн-учасниць розробили робочий розклад, удосконалили навчальну програму та розподілили обов’язки з проведення навчальних сесій обміну, а також обговорили шляхи розповсюдження інформації про результати проекту. Крім того, було розроблено план дій лідерів у разі виникнення непередбачуваних ситуацій. А ще представники країн знайшли час відвідати та ознайомитися з діяльністю місцевої організації "KASA", яка працює з мігрантами у місті Єреван.

Учасники попереднього візиту повернулися до своїх країн заряджені енергією та натхненні продовжувати роботу над підготовкою до проведення обміну.

 

 

Яндекс.Метрика