Село є центром Чмирівської сільської ради, що включає  три населених пункти: с. Чмирівка, с.Запорізьке та с.Степове. Загальна кількість населення Чмирівської сільської ради – 1840 осіб. На території діє ГО «Чмирівський світанок», якою реалізовано проекти:

  • Будівництво трьох дитячих майданчиків, ремонт пам’ятників, ремонт ФАПу, висадка дерев, за рахунок коштів громади.
  • «Енергозберігаючі заходи в дитячому садку «Топольок» (ремонт крівлі та заміна вікон і дверей) за підтримки ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

З серпня 2010 року Чмирівська сільська рада разом із ГО «Чмирівський світанок» є офіційними партнерами ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» на підставі підписаного Меморандуму про співпрацю. В рамках співпраці члени Чмирівської громади приймали участь в проектах ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону»:

  • «Екологічні та соціальні засади економічного розвитку громад – чеський досвід» (за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження»);
  • «Управління зеленим туризмом в регіоні»  (за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Малопольського інституту територіального самоврядування та адміністрації м.Краків)
  • «Покращення умов виховання дітей в дитячих садках с.  Бобрикове та с. Чмирівка Луганської області» (за підтримки Антикризової гуманітарної програми МФ «Відродження»).

Громада є партнером Проекту USAID «Корпус волонтерів для сільських громад України».

В січні 2011 року громада стала переможцем конкурсу щодо участі в проекті «Конкурентний розвиток сільських громад Луганської області» що реалізується ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» в рамках Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії.

Профіль громади Чмирівської сільської ради
Історія упіху громади Чмирівської сільської ради

Яндекс.Метрика