За підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» з травня 2009 року діяльність коаліції з покращення інформаційної відкритості органів місцевого самоврядування об’єднала шість організацій громадянського суспільства, які вже мають досвід спільної діяльності в інших коаліціях та мережах, а саме: «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» (м.Луганськ), «Фонд розвитку міста Миколаєва» (м.Миколаїв), ГО «Лицем до лиця» (м.Одеса), Асоціація «Поділля Перший» (м.Хмельницький), ГО «Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні» (м.Чернівці), «Агентство з розвитку приватної ініціативи» - координатор коаліції (м.Івано-Франківськ).

Асоціація “Поділля Перший” була зареєстрована як громадська організація в липні 1998 року. Асоціація відіграє провідну роль в регіональному розвитку України шляхом впровадження кластерної моделі розвитку. З 1999 року, на базі Асоціації створений та постійно працює Центр Соціальних-Економічних Досліджень Подільського регіону. З 2005 року одним із стратегічних пріоритетів діяльності Асоціації є просування ідеї європейської інтеграцій. За період своєї діяльності, з 1998 по 2006 рік, Асоціація спрямувала на соціально-економічні проекти в Хмельницькій області орієнтовно 1 000 тис.грн.

Філософія нашої Асоціації базується на тому, що неможливо досягти бажаних змін в економіці і управлінні без використання елементів громадянського суспільства. Тому питання економічного розвитку і побудови відкритого громадянського суспільства завжди розглядалися в комплексі.

Види діяльності та завдання Асоціації: Створення та підтримка галузевих промислових кластерів; Сприяння заохоченню та використанню соціальних і економічних ініціатив на місцях, активізації та залученню громадськості до вирішення місцевих проблем; Підтримка та розвиток міжсекторного діалогу і партнерства; Проведення соціально-економічного аналізу Подільського регіону; Реалізація освітніх проектів для молоді та бізнесу; Впровадження інноваційних технологій в освіті; Сприяння співробітництву бізнесу та науково-освітніх закладів; Діяльність Центру у реалізації Європейського вибору України.

 

Назва: Хмельницька обласна Асоціація "Поділля Перший"

Поштова адреса: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Свободи, буд.36, оф.601

Телефон: (0382)76-34-34

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: ppngo.org

Яндекс.Метрика