• Головна
  • Події
  • Представники ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» прийняли участь у тренінгу «Основи проектного менеджменту»

Організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації

«Організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації» IMG 0128семінар-практикум відбувся в м. Київ 7-10 вересня 2017 року, в якому прийняли участь 50 осіб з числа представників пілотних громад, партнерів проекту «Посилення спроможності ОТГ в наданні соціальних послуг», координаторів проекту в Луганськй, Херсонській та Івано-Франківській областях та тренери Міністерства соціальної політики та Творчого центру ТЦК.

РАДА ЄВРОПИ впроваджує Програму «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні», в рамках Проект Творчого центру ТЦК «Посилення спроможності ОТГ в наданні соціальних послуг» реалізується Агентством стійкого розвитку Луганського регіону у партнерстві з Агентством з розвитку приватної ініціативи та Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників.

Продовжити ...

Поточний стан реалізації програми Надзвичайної кредитної програми з відновлення України на об’єктах м. Сєвєродонецька та Луганської області

Відбулася робоча нарада представників 2017 09 09 9.21.31 AM Громадської організації «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» та Міжнародного фонду «Відродження» з питань реалізації Надзвичайної кредитної програми з відновлення України на об’єктах м. Сєвєродонецька та Луганської області.
Повідомляємо про поточний стан реалізації програми:
1. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 29.07.2017 № 438 внесені зміни до складу робочої групи з координації субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24.04.2017 № 250.
2. Для Луганської області Кабінетом міністрів України затверджено 24 субпроекта загальною вартістю 79,2 млн грн, що увійшли до першого траншу Європейського інвестиційного банку(ЄІБ).
3. Щодо субпроектів першого траншу у м. Сєвєродонецьк:
- Реконструкція державної будівлі по вул. Леніна, 32 – триває другий ретендер (тендер та перший ретендер відмінені через відсутність пропозиції), кінцевий строк подання тендерних пропозицій 18.09.2017 р.                                          Посилання: https://dozorro.org/tender/UA-2017-09-01-001178-b

Продовжити ...

В Чмирівській та Троїцькій об’єднаних громадах відбулись презенатції проекту : “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг”

28 та 29 серпня в Чмирівській та Троїцький об’єднаних громадах пройшли презентації проекту БВ «Творчий центр ТЦК» під назвою: “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг”, що реалізується при підтримки Ради Європи.

Артем Беднарський, координатор проекту, експерт Агентства стійкого розвитку Луганського регіону презентував напрямки діяльності та зауважив на основних діях, а саме:

- щодо створення та організація роботи діалогових (робочих) груп. До 1 вересня в громадах створять робочі групи з представників місцевого самоврядування, працівників соціальної сфери та організацій громадянського суспілсьтва. Положення про діалогові групи вже розроблено та буде затверджено в громаді вже найблизчим часом. Буде зроблено аналіз: статистичних даних щодо соціальних послуг згідно необхідного їх наявного списку послуг (терцентри, ОГС тощо) та об’єктів інфраструктури (ФАПи, школи, дитячі садки тощо);

- щодо вивчення потреб в соцпослугах з метою ухвалення місцевої програми розвитку системи надання соціальних послуг. Протягом вересеня – жовтня поточного року будуть зібрані необхідні дані, матеріали/документи, що є в громаді та можуть допомогти при оцінці потреб. Буде сформована вибірка осіб для опитування та навчені місцеві лідери проводити дослідження в себе в громадах;

Продовжити ...

Партнерство з громадськими лідерами Львівської області – це тільки начало нового етапу розвитку

Іноді необхідно просто прибути до IMG 4767потрібного місця у потрібний час. Так сталося 23 серпня при зустрічі в офісі ПРООН з лідерами громадських організацій Львівщини.

Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Картпати – Україна” та Василь Лозинський – виконавчий директор Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини” представили свої організації та у процесі діалогу знайшли не тільки розуміння, а запропонували партнерство.

Таким чином, представники Львівської області до Дня Незалежності України нам в Луганську область привезли не тільки сюрпризи, подарунки та різну допомогу разом зі своєю делегацією, а ще й запропонували співробітництво по конкретним напрямкам. За підсумками попередніх домовленостей, маємо намір разом розробити та реалізувати конкретні проектні ідеї та впровадити кращі напрацювання на благо розвитку області, інтеграції її активних громадян у професійне коло однодумців по просуванню ефективних реформ, підвищення рівня місцевих громад до рівня інших показових громад України, подолання різних стереотипів, що заважають загальному розвитку області та Країни вцілому.

Маємо намір за підтримки львівських колег поновити співпрацю з громадськими лідерами Республіки Польша та в найближчий час сформувати команду громадських лідерів з числа луганських громад для обміну досвідом та налагодження партнерських зв’язків для подальшої спільної діяльності.
Далі буде.

Перше засідання обласної робочої групи з координації субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

23 серпня 2017 року в Луганській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання робочої групи з координації субпроектів у рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Данієляна. Як звісно відповідне розпорядження голови Луганської облдержадміністрації про робочу групу прийнято наприкінці червня поточного року.
У робочій нараді разом з членами робочої групи взяли участь і представники ГО “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону”, яка за фінансової підтримки Фонду «Відродження» виконує пілотування плану соціального менеджменту і плану залучення зацікавлених сторін в м. Сєвєродонецьк. 

Продовжити ...

Більше статей...

 

 

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования