Переглядів: 1114

Відбувся спеціальний захід для тимчасово переміщених дітей врамках проекту “Екстрена допомога в проблемних зонах ATO в галузі водопостачання”

23.02.2015 в м. Сєвєродонецьк відбувся спеціальних захід «Вода. Санітарія. Гігієна» для тимчасово переміщених дітей до шкіл СЗШ№1 та НВК "Гармонія" з міст Щастя, Стаханов, Станично-Луганського та Попаснянського районів, міста Луганськ, Первомайськ та Слов'яносербського району. Захід організований ГО "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" при підтримці Дитячого Фонду ЮНІСЕФ в рамках реалізації проекту "Екстрена допомога в проблемних зонах ATO в галузі водопостачання" та за сприянням Луганської обласної державної адміністрації.

20 дітей (12 хлопчиків та 8 дівчаток) за допомогою Феї Води та інших казкових героїв навчались правилам гігієни та практикувались під час спецілаьних ігрових зайнять яким чином парвильно чистити зуби та мити руки, як утримуватись чистоти, коли немає води, навчались виготовляти фільтр для води. В результаті заходу та змагань всі діти отримали подарунки від орагнізаторів – "набори гігієни" (зубну пасту та щітку, рушничок, гель для душу).

В результаті всі довольні, даже вчителі, які привели діток залишись на заході, на якому спочатку не збирались затримуватись.

Аналогічних заходів планується провести ще 9-ть для 180 дітей.

 

 

Яндекс.Метрика