Переглядів: 405

Навчальний семінар для представників органів влади на тему «Співпраця органів місцевої влади з підприємцями та проектами міжнародної допомоги»

1 грудня 2015 року об 11 годині відбудеться навчальний семінар для представників органів влади на тему «Співпраця органів місцевої влади з підприємцями та проектами міжнародної допомоги» в рамках реалізації проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області», що реалізується регіональною громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу») та Уряду Японії.

На тренінгах експерти проведуть навчання щодо ефективних комунікацій, аналізу існуючих механізмів сприяння регіональному розвитку особливо в контексті розвитку підприємництва, проектного менеджменту та особливостей реалізації проектів за фінансової допомоги проектів міжнародної технічної допомоги.

Учасники тренінгу, після проходження навчання, зможуть звернутись до фахівців і експертів проекту за консультаціями з розробки документації по інвестиційним проектам, бізнес-планам, а також отримають практичну допомогу в розробці бізнес-планів, які, за результатами конкурсного відбору, будуть рекомендовані для фінансування донорськими організаціями.

Участь у тренінгах безкоштовна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами і харчуванням під час проведення тренінгу.

Контакти:

ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону»,
Дмитро Курочка, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 0500148582

 

 

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования