Переглядів: 715

Відбувся семінар для представників органів влади на тему «Співпраця органів місцевої влади з підприємцями та проектами міжнародної допомоги»

1 грудня 2015 року у м. Сєвєродонецьку відбувся навчальний семінар для представників органів влади на тему «Співпраця органів місцевої влади з підприємцями та проектами міжнародної допомоги» в рамках реалізації проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області», що реалізується регіональною громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу») та Уряду Японії.

Привітав учасників семінару від дирекції ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» Олег Міхальов. Розповів про спільну ініціативу обласної військово-цивільної адміністрації, ГО та представників бізнесу в рамках проекту – створення агентства регіонального розвитку, працівники якого будуть готувати та супроводжувати виконання проектів, спрямованих на відновлення та вирішення соціально-економічних проблем області за фінансової підтримки як донорів різного рівня так і бюджету.

Голова ГО «Кремінська бізнес-асоціація» розповів про особливості роботи влади та бізнесу та роль в цьому процесі Бізнес-асоціацій, також на прикладах поточних проектів організації бізнес-центру розповів яким чином буде організовано роботу в Кремінському, Сватівському та Старобільському районах.

Ганна Борова поінформувала учасників заходу про роботу проектів Програми розвитку ООН в Україні та особливо підкреслила необхідність наявності стратегій розвитку регіону і відповідність їх пріоритетів до Європейської стратегії розумного, стійкого та всеохоплюючого росту до 2020 року.

Значну увагу експерти семінару приділили ефективним комунікаціям між представниками органів влади, бізнесу та громадськості, аналізу існуючих механізмів сприяння регіональному розвитку особливо в контексті розвитку підприємництва, проектного менеджменту та особливостей реалізації проектів за фінансової підтримки проектів міжнародної технічної допомоги. Також на прикладах розібрали функцію держслужбовців та посадовців як "радників малого малого бізнесу".

Учасники тренінгу, після проходження навчання, зможуть звернутись до фахівців і експертів проекту за консультаціями з розробки документації по інвестиційним проектам, бізнес-планам, а також отримають практичну допомогу в розробці бізнес-планів, які, за результатами конкурсного відбору, будуть рекомендовані для фінансування донорськими організаціями.

Прес-служба АСР

 

 

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования