Переглядів: 766

Тренінги персоналу для Агенції регіонального розвитку Луганської області

22-24 грудня 2015 р. у м. Святогірську відбудеться триденний тренінг «Організація діяльності Агенції регіонального розвитку» для кандидатів в працівники АРР Луганської області. Комісія з відбору персоналу здійснила відбір кандидатів за поданими ними документами. Наступним етапом підготовки фахівців з регіонального розвитку стане триденне навчання з організації та особливостей діяльності Агенції.

Участь у тренінгу дозволить майбутнім працівникам Агенції набути знання та навички, необхідні в подальшій роботі Агенції: організація процесів та діяльності Агенції, підготовка бізнес-планів та заявок на фінансування, підготовка заявок до Державного фонду регіонального розвитку, запуск та управління проектом відповідно до вимог міжнародних організацій та інші практичні аспекти майбутньої діяльності АРР.

Остаточний відбір штатного та проектного персоналу буде здійснено Наглядовою Радою установи після її юридичної реєстрації.

Нагадаємо, що в Луганській області відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики» створюється Агенція Регіонального Розвитку в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області», який реалізується Агентством стійкого розвитку Луганського регіону за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.

 

 

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования