Переглядів: 771

У Святогірську відбувся тренінг «Організація діяльності Агенції регіонального розвитку»

22-24 грудня 2015 року в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області», що реалізується Агентством стійкого розвитку Луганського регіону за фінансової підтримки ПРООН та Уряду Японії, в м. Святогірьку відбувся триденний тренінг «Організація діяльності Агенції регіонального розвитку». В тренінгу взяли участь кандидати в працівники АРР Луганської області, відібрані Конкурсною комісією.

Тренінг проводили досвідчені експерти та консультанти проекту: Стеценко Олександр, керівник проекту, експерт з бізнес-планування та підготовки документів; Гінкул Андрій, експерт та тренер проекту, має більше 15 років досвіду роботи експертом проектів для Світового банку, програм технічної допомоги та проектів ЕС, ЄБРР та USAID; Кирпушко Віталій, експерт та тренер проекту з розробки та подання грантових заявок; Водвуд Світлана, експерт з підготовки та реалізації проектів для фінансування з Державного Фонду Регіонального Розвитку.

Тренери провели навчання щодо організації діяльності Агенції, підготовки бізнес-планів та заявок на фінансування, підготовки заявок до Державного фонду регіонального розвитку, запуску та управління проектом відповідно до вимог міжнародних організацій та інших практичних аспектів майбутньої діяльності АРР.

Під час тренінгу та після них учасники мали можливість спілкування з тренерами, експертами та керівництвом проекту, обмінювались досвідом проектної роботи та піднімали питання ефективного вирішення існуючих проблем регіону в сучасних умовах.

Ініціатива «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу») та Уряду Японії. Проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Прес-служба АСР

 

 

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования