Переглядів: 667

Представники ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» прийняли участь у тренінгу «Основи проектного менеджменту»

2016 02 28 01З 15 по 18 лютого 2016 року представники ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» прийняли участь у тренінгу «Основи проектного менеджменту». Тренінг був проведений АДРА України разом з АДРА Словакія в рамках проекту з посилення організаційної спроможності неурядових організацій відповідати на виклики, пов’язані з військовим конфліктом на сході України. Проект підтриманоий міжнародним Вишеградським Фондом. У тренінгу разом з представниками НУО, які працюють з вимушено-переміщеними особами або в сфері подолання наслідків військового конфлікту у зоні АТО, прийняв участь менеджер проектів «АСР» Олег Лукутін.

Тренінг відбувався чотири дні та складався з комбінації теоретичних та практичних частин. Досвідчені тренери Деніель Каба та Едіта Беднарова з АДРА Словакія, що мають значних практичних досвід у проведення міжнародних соціальних проектів у Кенії, Південному Судані, Афганистані та інш., ділилися своїми знаннями з представниками неурядових організацій з усієї України (Київ, Одеса, Івано-Франківськ, Рубіжне, Лисичанськ та інш.).

Перший день був присвячений введенням у проектний менеджмент, правовим основам Міжнародної системи гуманітарної допомоги, операційному плануванню, командоутворенню та особливостям роботи НУО.

Другий і третій робочі дні складалися з теоретичних знань з ведення соціальних проектів та практичній роботі чотирьох команд, участь у яких брали як представників НУО так і робітників АДРА Україна. Команди виконували ролі міжнародних гуманітарних організацій та діяли в умовах військового конфлікту на прикладі Російсько-грузи́нської війни у 2008 році.

 

Результатом четвертого робочого дня стали презентації планів проектів команд згідно з умов дій у практичному воркшопі та обговорення реального проекту АДРА Україна з надання гуманітарної допомоги на сході України сьогодні.

Тренінг «Основи проектного менеджменту» від АДРА Україна завдяки високому професіоналізму та знанням тренерів підняв професійні навички його учасників на новий рівень та допоможе представникам вітчизняних НУО більш якісно проводити свої проекти.

Нагадаэмо, що АДРА Україна є частиною величезної всесвітньої мережі Адвентистського Агентства Розвитку та Допомоги (ADRA), що веде свою діяльність більш ніж в 130 країнах світу і складається з декількох тисяч штатних співробітників і волонтерів. З початку євромайдан і збройного конфлікту в 2014 році АДРА Україна надала допомогу більш ніж 400.000 осіб в 15 регіонах України.

Прес-служба АСР

 

 

Яндекс.Метрика