Назва проекту

Покращення умов виховання дітей в с.Чмирівка та  с.Бобрикове Луганської області

Терміни виконання (дата початку та завершення)

01.09.2010 – 31.12.2010 р.

Донори та/або назва організації що впроваджувала проект

Міжнародний Фонд «Відродження», Антикризова гуманітарна програма в рамках конкурсу «Підтримка дошкільних навчальних закладів та заохочення громадських організацій й благодійних фондів до створення дошкільних навчальних закладів сімейного типу»

 • дисклаймер донора

Метою проекту «Покращення умов виховання дітей в с.Чмирівка та с.Бобрикове Луганської області», що здійснюється  ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону»  за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дитячого садку с.Чмирівка. Старобільського р-ну Луганській області шляхом організації ремонту та обладнання харчоблоку й сантехнічної мережі та  покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дитячого садку с.Бобрікове Антрацитівського р-ну Луганській області шляхом заміни вікон та дверей на металопластикові та придбання пастельної білизни та меблів для кімнат відпочинку дітей.

 

 • логотипи донора

 

 • сайт донора

www.irf.ua

Цілі та завдання проекту

Мета проекту:

- покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дитячого садку с.Чмирівка. Старобільського р-ну Луганській області шляхом організації ремонту та обладнання харчоблоку й сантехнічної мережі.

- покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дитячого садку с.Бобрікове Антрацитівського р-ну Луганській області шляхом заміни вікон та дверей на металопластикові та придбання пастельної білизни та меблів для кімнат відпочинку дітей.

 

Територія та беніфіціар або цільова група проекту

Дитсадком с.Чмирівка зможе користатися 94 дітей села. Населення, що може користуватися послугами дитячого садку складає 1239 мешканців с.Чмирівка з 448 домогосподарств.

 

Дитсадком с.Бобрикове зможе користатися 28 дітей від двох до шести років с.Бобрикове та ще 22 дітлахів планується підвозити дітей з сіл Клуникове, Новокраснівка, Єгорівка, Вишневе. Населення, що може користуватися послугами дитсадка с.Бобрикове складає біля 1000 мешканців з 430 домогосподарств.

 

Участь експертів АСР, продукти проекту та отримані результати (опис)

В дитсадку с.Чмирівка планується відремонтувати харчоблок, замінити в ньому сантехнічної мережі, встановити витяжні системи, замінити електропечі задля покращення санітарно - гігієнічних умов приготування їжі для дітей.

В дитсадку с.Бобрикове – покращити стан енергозбереження будівлі шляхом заміни старих 12 вікон та 2 дверей на нові металопластикові.

Контракт

 

 • номер контракту

№42499

 • дата підписання

14.07.2009

 • загальна вартість проекту

87280 грн.

 • сума отримана від донору

47000 грн.

 • контактна особа від донора (з контактами)

Тетяна Білявська - Координатор проектів Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” (Бехтерєвський пров., 13-А, тел.: 461 95 00)

Деркач Геннадій Анатолійович - старший фінансовий менеджер; Рудакова Ольга Євгенівна - фінансовий менеджер; Байор Федір - співробітник  відділу управління проектами (Бехтерєвський пров., 13-А, тел.: 461 95 00):

Пушкар Ірина -асистент відділу зв‘язків з громадськістю (Бехтерєвський пров., 13-А, тел.: 461 95 00):.

 

 • контактна особа від виконавця (менеджер проекту)

Ганна Дороженко

Висновок щодо результатів виконання проекту (успіхи, труднощі, що зробили, чого досягли, чому навчились)

Інформація буде надана після підготовки звіту по проекту

також слід зазначити кількісні показники:, тощо.)

В дитсадку с.Чмирівка:

 • відремонтований харчоблок, в якому замінено сантехнічна мережа, встановлено витяжні системи, замінено електропіч;
 • покращені санітарно - гігієнічних умов приготування їжі для 94 дітей та 10 працівників  дитсадка.

В дитсадку с.Бобрикове:

 • покращено температурний режим в приміщенні;
 • замінено 12 старих вікон та 2 дверей на нові металопластикові;
 • покращено санітарно-побутові умови перебування 22 дітей та 5 працівників дитсадка
 • проведені тренінги

тренінгів в рамках проекту не заплановано

 • навчені люди

Сільські партнери з числа працівників Чмирівьскої та Бобриківської сільрад, директори дитячих садків та місцевих громадських організацій ГО «Вектор» (с.Бобрикове) та ГО «Чмирівський світанок» (с.Чмирівка) за час реалізації проекту отримали практичні знання щодо спільного з обласною організацією ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» виконання  проектів, пов’язаних з ремонтними роботами об‘єктів соціальної інфраструктури

 • видані публікації

Звіт по проекту

 • статті у ЗМІ

статті у ЗМІ

Яндекс.Метрика