Переглядів: 3377

Аналітичний звіт за результатами дослідження

Аналітичний звіт за результатами дослідження якості надання послуг дозвільними органами міста Луганськ підчас проходження підприємцями дозвільних процедур в сфері будівництва

Звіт підготовлено громадською організацією "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" в рамках виконання проекту "Вдосконалення роботи Центру з видачі документів дозвільного характеру в місті Луганськ"

Завантажити документ PDF (1,5Mb)

Громадська організація "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" в січні – лютому 2008 року досліджувала якість надання послуг дозвільними органами міста Луганськ під час проходження підприємцями дозвільних процедур в сфері будівництва. Дослідження проводилось методом соціологічного опитування підприємців та серії експертних інтерв'ю з споживачами послуг та надавачами послуг. В цьому звіті викладено результати соціологічного опитування та у якості ілюстрацій наведено деякі думки, які висловлювали підприємці підчас експертних інтерв'ю.

Це дослідження – це перша спроба проаналізувати проблему та розпочати її вирішення шляхом підготовки проекту регуляторного акту "Правила забудови міста Луганська", результати дослідження були прийняті міськрадою як базове відстеження регуляторного впливу майбутнього нормативного документу.

Над підготовкою звіту працювали:
• Олексій Кубарь – керівник проекту, менеджер дослідження
• Людмила Онучак – соціолог проекту
• Ганна Борова – експерт проекту з питань регуляторної політики та дозвільної системи

Проект "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" виконується завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)

Друк

 

 

Яндекс.Метрика