Переглядів: 4556

Аналітичний звіт за результатами громадського моніторингу ЄДЦ

Звіт за результатами громадського моніторингу роботи єдиних дозвільних центрів в Луганській області

Громадська організація "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" у вересні 2008 – січні 2009 року проводила моніторинг діяльності Єдиних дозвільних центрів Луганської області. Робота виконувалась у складі національної коаліції з громадського моніторингу, яка об’єднала шість досвідчених організацій громадянського суспільства. Ці організації вже не перший рік працюють у сфері сприяння розвитку підприємництва, протидії корупції у дозвільній системі та у сфері регуляторної політики на місцевому та національному рівнях.

Завантажити документ PDF (1,1Mb) 

Експерти ГО АСР у ході громадського моніторингу досліджували нормативно-правове забезпечення діяльності єдиних дозвільних центрів, обсяги та якість послуг, що надаються дозвільними центрами, кадрове забезпечення, забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів у рамках ЄДЦ, а також рівень підтримки дозвільних центрів з боку органів місцевої влади.
За результатами громадського моніторингу було підготовлено рекомендації щодо вдосконалення роботи дозвільних центрів.

Над підготовкою звіту працювали:

• Ганна Борова – керівник проекту, експерт проекту з питань регуляторної політики та дозвільної системи
• Ганна Дороженко – помічник керівника проекту

Проект "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" виконується завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)

Друк

 

 

Яндекс.Метрика