Переглядів: 3754

с. Новолимарівка, Біловодський район, Луганська область

Населення села - 767 осіб.  Село є центром Новолимарівської сільської ради. На території діє ГО «Дивокрай-2008».  Реалізовано проект «Ремонт сільської лікарської амбулаторії» за підтримки ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За ініціативою громади було частково проведено ремонт даху будівлі дитячого садку. На кошти громади було придбано покрівельний матеріал, за кошти спонсорів оплачено ремонтні роботи. Територія має потенціал для розвитку сільського зеленого туризму та атракцій.  
Члени громади приймали участь в проекті ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону»:
«Управління зеленим туризмом в регіоні»  (за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Малопольського інституту територіального самоврядування та адміністрації м.Краків).
В січні 2001 року громада стала переможцем конкурсу щодо участі в проекті «Конкурентний розвиток сільських громад Луганської області» що реалізується ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» в рамках Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» при фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Профіль громади Новолимарівської сільської ради
Історія упіху громади Новолимарівської сільської ради

Яндекс.Метрика