Переглядів: 5264

с. Єпіфанівка, Кремінський район, Луганська область

Населення села - 973 особи. Село є центром Єпіфанівської сільської ради. На території села діє ГО «Пан Єпіфан». Реалізовано проекти:

  • «Облаштування ФАПу с. Єпіфанівка», за підтримки ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
  • «Енергозберігаючі заходи в сільській школі» за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій.

У села є потенціал для розвитку сільського зеленого туризму. З березня 2010 року Єпіфанівська сільська рада та ГО «Пан Єпіфан» є офіційними партнерами ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» на підставі підписано Меморандуму про співпрацю. В рамках співпраці  члени Єпіфанівської громади приймали участь в проектах ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону»:

  • «Екологічні та соціальні засади економічного розвитку громад – чеський досвід» та  «Створення умов для вирішення проблем сільських громад Азербайджану та України через налагодження партнерської взаємодії між молодими громадськими активістами двох країн» (за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження»);
  • «Управління зеленим туризмом в регіоні»  (за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Малопольського інституту територіального самоврядування та адміністрації м.Краків).

Громада є партнером Проекту USAID «Корпус волонтерів для сільських громад України».

Профіль громади Єпіфанівської сільської ради
Історія упіху громади Єпіфанівської сільської ради

Яндекс.Метрика